Zabezpečený vzdálený přístup
pro prostředí OT

Průmyslová platforma vzdáleného přístupu společnosti Secomea mění způsob, jakým společnosti připojují, monitorují a optimalizují stroje odkudkoli na světě – okamžitě a bezpečně.

Secomea a ELVAC

Společnost ELVAC a.s. je oficiálním distributorem produktů a řešení Secomea pro český trh. S více než 30-ti letou praxí v oblasti průmyslové automatizace, jsme hrdí, že můžeme nabídnout pokročilé technologie dánské společnosti Secomea, které představují špičku v oblasti bezpečného dálkového přístupu a správy průmyslových systémů.

Přínosy zařízení a řešení Secomea:

  • Zvýšení produktivity: Umožňuje rychlý a bezpečný dálkový přístup k zařízením, což výrazně snižuje dobu potřebnou pro údržbu a řešení problémů.
  • Minimalizace výpadků: Díky neustálému monitorování a okamžitému upozornění na problémy můžete rychle reagovat a minimalizovat nebo zcela odstranit nepředvídané výpadky.
  • Bezpečnost: Veškerá komunikace je šifrována a zabezpečena proti neoprávněnému přístupu, což zaručuje, že vaše data a systémy jsou chráněny před kybernetickými hrozbami.
  • Flexibilita a škálovatelnost: Řešení Secomea lze snadno škálovat od malých instalací až po velké průmyslové aplikace, a to vše s minimálními počátečními investicemi.
  • Snadná integrace: Produkty Secomea jsou navrženy pro bezproblémovou integraci s existujícími průmyslovými systémy a aplikacemi, což usnadňuje přechod na digitalizaci bez nutnosti nákladných přestaveb.

 

Připojte se k nám a objevte, jak řešení Secomea mohou transformovat vaše průmyslové operace. S ELVAC a.s. a Secomea získáváte nejen přístup ke špičkovým technologiím, ale také odborné poradenství, servis a podporu.

SiteManager
SiteManager je pokročilá komponenta IoT edge gateway řešení Secomea, která umožňuje vzdálený průmyslový přístup i sběr strojových dat v jedné jednotce. Více informací
LinkManager
Řešení Secomea nabízí řadu možností vzdáleného přístupu, od úplného tunelování VPN až po jednoduchý webový vzdálený přístup k ploše přes webový prohlížeč. Více informací
GateManager

GateManager je centrální nástroj pro bezproblémovou správu uživatelů a přístupu, který poskytuje vzdálený bezpečný přístup k PLC, HMI a dalším zařízením.
Více informací

Data collection cloud
Data collection cloud (DCC) je skutečnou součástí řešení Secomea na klíč, která je speciálně navržena tak, aby odpovídala typickým potřebám výrobců a výrobců strojů v oblasti sběru dat. Více informací

Mohlo by vás zajímat

Důležitá aktualizace
Vzdálená správa SECOMEA nyní výhodně
Nejvýkonnější SiteManager
Získejte zdarma SiteManager Embedded

Vybetre si systém SITEMANAGERU který VÁM bude vyhovovat nejvíce...

SITEMANAGER HARDWARE

Hardwarové zařízení SiteManager je dodáváno v různých variantách v závislosti na požadavcích na připojení k internetu a výkon. Všechny modely jsou vzájemně kompatibilní, takže můžete kombinovat různé typy a generace modelů a zároveň sdílet jejich konfigurace.

SITEMANAGER SOFTWARE

Software SiteManager Embedded (SM-E) je k dispozici pro Windows i Linux se stejnou licencí. SM-E lze předinstalovat a připojit se k centrálním serverům pro správu přístupu GateManager ZDARMA. Jakmile budete potřebovat provést vzdálenou údržbu, lze licenci přidělit na dálku serveru GateManager Access Management jediným kliknutím.