Řešení

Řešení pro výrobní podniky

Řešení pro výrobní podniky

Maximalizujte svou produktivitu ke svému stroji
pomocí bezpečné vzdálené údržby.

Zkraťte prostoje, ušetřete náklady a získejte ovládněte data o svých zařízeních díky bezpečné prediktivní údržbě vytvořené pro sítě IT a OT.

Hlavní výhody pro výrobce

Snížení prostojů

Řešení od Secomea bezpečně propojí vzdálené odborníky a techniky s vašimi průmyslovými zařízeními. Umožní rychle odstranit problémy, které by mohly způsobit odstávku, či jim předejít ještě dřív, než k nim dojde.

Nízké náklady

Náklady na zabezpečenou platformu pro vzdálenou průmyslovou údržbu Secomea, jsou po celou dobu životnosti nižší než 20 % nákladů na jump server (skokový server). Platforma se vyznačuje jednoduchým uživatelským prostředím, které se snadno používá a konfiguruje, což dále snižuje náklady na zavádění a školení.

Rychlá návratnost investic

Platforma Secomea může být plně funkční během jediného dne a nevyžaduje žádná speciální školení pro instalaci a provoz – stačí ji zapojit, nakonfigurovat a spustit. Ceny se nastavují podle vašich potřeb, takže platíte jen za to, co opravdu používáte.

Předcházejte kybernetickým hrozbám

Chraňte své podnikání a zvyšte svůj klid díky nejmodernějším funkcím kybernetické bezpečnosti a správy přístupu společnosti Secomea, nyní v souladu s normou NIS2.

Kontrola dat a uživatelů

Řiďte, kdo má přístup, ke kterému zařízení, v jakém čase a na jak dlouho. Naše platforma kombinuje správu zařízení a přístupy uživatelů v jednom rozhraní na jednom zabezpečeném serveru.

Efektivní OT a IT

Implementujte jednu platformu pro průmyslovou vzdálenou údržbu pro celou společnost. Zajistěte kontrolu a jeden standardizovaný systém pro libovolný počet provozů kdekoli na světě.

Zvýšení dostupnosti v rekordně krátkém čase

Připojte stroje ke vzdáleným službám kdekoli a kdykoli. Systém vzdálené údržby Secomea splňuje potřeby IT a OT a maximalizuje bezpečnost a použitelnost v jednom komplexním balíčku. Secomea zpřístupňuje skrytou produktivitu vašich strojů díky kombinaci sběru dat
s intuitivní správou uživatelů.

Předejděte bezpečnostním hrozbám a získejte plnou kontrolu nad svými daty

Udržujte svou síť v bezpečí pomocí přesné autorizace a řízení přístupu. Spravujte připojení až na úroveň jednoho zařízení nebo portu.

Vybetre si systém SITEMANAGERU který VÁM bude vyhovovat nejvíce...

SITEMANAGER HARDWARE

Hardwarové zařízení SiteManager je dodáváno v různých variantách v závislosti na požadavcích na připojení k internetu a výkon. Všechny modely jsou vzájemně kompatibilní, takže můžete kombinovat různé typy a generace modelů a zároveň sdílet jejich konfigurace.

SITEMANAGER SOFTWARE

Software SiteManager Embedded (SM-E) je k dispozici pro Windows i Linux se stejnou licencí. SM-E lze předinstalovat a připojit se k centrálním serverům pro správu přístupu GateManager ZDARMA. Jakmile budete potřebovat provést vzdálenou údržbu, lze licenci přidělit na dálku serveru GateManager Access Management jediným kliknutím.

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.