Řešení

Řešení pro správu strojů

Řešení pro správu strojů

Bezpečný přístup ke svému stroji
a jeho údržbu odkudkoli

Zkraťte dobu cestování, ušetřete náklady a maximalizujte produktivitu techniků s naší platformou pro vzdálenou údržbu vytvořenou pro dodržování požadavků zákazníků.

Hlavní výhody pro výrobce strojů

Zkrácení doby na cestách a zvýšení produktivity techniků

Díky platformě pro vzdálenou průmyslovou údržbu společnosti Secomea mohou technici začít problémy se zařízením řešit okamžitě, místo aby vynakládali čas a prostředky na zbytečné cestování.

Údržba a odstraňování problémů strojů na dálku

Předvídejte problémy se stroji předem, diagnostikujte problémy na dálku a sledujte trendy v zařízeních s cílem optimalizovat jejich výkon. Snadno plňte SLA v souladu s IT zásadami svých zákazníků a získejte přístup k datům zařízení bez nutnosti kontroly na místě.

Chraňte zařízení svých zákazníků

Platforma pro vzdálenou údržbu Secomea je vybavena end-to-end šifrováním s dvou faktorovým ověřováním a podrobnými auditními protokoly. Díky ní je vzdálená údržba bezpečná bez ohledu na to, kde se uživatelé nacházejí.

Rozšiřte prodej služeb

Inteligentně navrhujte výměny dílů dříve, než jsou potřeba, a udržujte výrobní linky svých zákazníků v hladkém chodu díky prediktivní a preventivní vzdálené údržbě.

Splňte požadavky zákazníků

Nastavte, nakonfigurujte a začněte používat platformu pro vzdálenou údržbu Secomea během jediného dne. Přidejte možnost připojení ke vzdálené údržbě prakticky k jakémukoli průmyslovému výrobnímu stroji.

Vzdálená údržba typu plug-and-play

Vzdálenou údržbu Secomea lze bezproblémově zabudovat do strojního zařízení, čímž se zvýší bezpečnost a výkonnost vašeho hardwaru díky vestavěné platformě pro vzdálenou údržbu.

Zvyšte dostupnost zařízení svých zákazníků v rekordně krátkém čase

Servisujte stroje na dálku odkudkoli a kdykoli. Vzdálená údržba Secomea kombinuje požadavky IT a OT v intuitivním rozhraní navrženém pro snadné použití, maximalizuje bezpečnost a použitelnost.

Vylepšení zákaznické zkušenosti

Připojte se ke strojům, které potřebují pomoc ihned po vzniku problému, namísto zpomalování údržby schvalováním mezi odděleními. Přistupujte ke všem svým zařízením prostřednictvím jednoho společného rozhraní na počítači nebo mobilním telefonu, což vašim technikům umožní reagovat podle aktuální potřeby.

Nové příležitosti k získání příjmů díky strojovým datům

Prodávejte zákazníkům dostupnost jako službu shromažďováním a analýzou dat o strojích po celou dobu životnosti jejich zařízení. Platforma pro vzdálenou údržbu společnosti Secomea vám umožní odhalit plnou hodnotu vašich zařízení, aniž by byla ohrožena kybernetická bezpečnost vašich zákazníků.

Vybetre si systém SITEMANAGERU který VÁM bude vyhovovat nejvíce...

SITEMANAGER HARDWARE

Hardwarové zařízení SiteManager je dodáváno v různých variantách v závislosti na požadavcích na připojení k internetu a výkon. Všechny modely jsou vzájemně kompatibilní, takže můžete kombinovat různé typy a generace modelů a zároveň sdílet jejich konfigurace.

SITEMANAGER SOFTWARE

Software SiteManager Embedded (SM-E) je k dispozici pro Windows i Linux se stejnou licencí. SM-E lze předinstalovat a připojit se k centrálním serverům pro správu přístupu GateManager ZDARMA. Jakmile budete potřebovat provést vzdálenou údržbu, lze licenci přidělit na dálku serveru GateManager Access Management jediným kliknutím.

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.